Pani premiérka, keď ste odpálili Bubeníkovú, odvolajte aj mňa!

Autor: Radovan Bránik | 11.1.2012 o 15:45 | (upravené 11.1.2012 o 18:40) Karma článku: 19,21 | Prečítané:  5855x

Pani premiérka, vážená dočasná vláda, nakoľko došlo ku krutému a neospravedlniteľnému odvolaniu p. Bubeníkovej, dôrazne Vás žiadam, aby ste čím skôr odvolali aj mňa. Ak je Vaše sociálne cítenie natoľko potlačené, že nemáte pochopenie pre útrapy, ktoré na odvolanú pani teraz čakajú, nemáte ďalej moju dôveru a obávam sa, že ani celá dočasná vláda ju nemá. Bol to krutý a bezprávny akt. V nasledujúcich dňoch sa ukáže, ako sa s tým pani Bubeníková vyrovná. Viete si vôbec predstaviť, čo ju čaká?

Ak ste sa niekedy pokúsili kúpiť si haciendu na Seychelských ostrovoch, neviete si ani predstaviť, čo je to za stres. A ešte rozhodnúť sa, či stačí jedna, alebo si tú druhú kúpi radšej na Havaji. A ako často bude lietať medzi tými dvoma destináciami. Viete vy vôbec, aké je utrpenie znášať tie zmeny časových pásiem? Ak ste sa nikdy nepokúsili vyčistiť peniaze získané z provízie, nemáte ako vedieť, čo za trápenie ju čaká. Viete, čo je to za námahu obslúžiť toľké účty? Viete, koľko sa taký človek nacestuje? Viete vy vôbec, aký prudký prepad na spoločenskom rebríčku ju teraz čaká a ako veľmi sa o ňu budú musieť jej doterajší sponzori postarať? Nedajbože dokonca z vlastného? Ehm.. Aj z toho môjho vlastného. Lebo my sa v tejto krajine všetci milujeme a pomáhame si, ako sa len dá. Sponzori sa starajú o politikov, politici o naše zdieranie. A my sa staráme, aby nás bolo z čoho zdierať. Spravodlivo sme si to veru podelili. A teraz zrazu toto. Jedným slovom: krivda.

Smutným faktom je, že ma vlastne ani nemáte odkiaľ odvolať.. Ale ja by som jednoducho oddnes chcel mať problémy pani Bubeníkovej :o)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zrušenie amnestií podporila väčšina, Mečiara podržia Smer a SNS

Parlament schválil aj vládnu deklaráciu, ktorá amnestie odsudzuje.

KOMENTÁRE

Prečo politici kričia: Ste nepriateľ národa

Reuters, Guardian, Politico a Economist nechceli poškodiť Slovensko.

KOMENTÁRE

Lexu by azda dokázala dostať ultraprecízna formulácia

Deklarácia, čo navrhuje Fico, je výborná forma, ale zlý text.


Už ste čítali?