Pani premiérka, keď ste odpálili Bubeníkovú, odvolajte aj mňa!

Autor: Radovan Bránik | 11.1.2012 o 15:45 | (upravené 11.1.2012 o 18:40) Karma článku: 19,21 | Prečítané:  5854x

Pani premiérka, vážená dočasná vláda, nakoľko došlo ku krutému a neospravedlniteľnému odvolaniu p. Bubeníkovej, dôrazne Vás žiadam, aby ste čím skôr odvolali aj mňa. Ak je Vaše sociálne cítenie natoľko potlačené, že nemáte pochopenie pre útrapy, ktoré na odvolanú pani teraz čakajú, nemáte ďalej moju dôveru a obávam sa, že ani celá dočasná vláda ju nemá. Bol to krutý a bezprávny akt. V nasledujúcich dňoch sa ukáže, ako sa s tým pani Bubeníková vyrovná. Viete si vôbec predstaviť, čo ju čaká?

Ak ste sa niekedy pokúsili kúpiť si haciendu na Seychelských ostrovoch, neviete si ani predstaviť, čo je to za stres. A ešte rozhodnúť sa, či stačí jedna, alebo si tú druhú kúpi radšej na Havaji. A ako často bude lietať medzi tými dvoma destináciami. Viete vy vôbec, aké je utrpenie znášať tie zmeny časových pásiem? Ak ste sa nikdy nepokúsili vyčistiť peniaze získané z provízie, nemáte ako vedieť, čo za trápenie ju čaká. Viete, čo je to za námahu obslúžiť toľké účty? Viete, koľko sa taký človek nacestuje? Viete vy vôbec, aký prudký prepad na spoločenskom rebríčku ju teraz čaká a ako veľmi sa o ňu budú musieť jej doterajší sponzori postarať? Nedajbože dokonca z vlastného? Ehm.. Aj z toho môjho vlastného. Lebo my sa v tejto krajine všetci milujeme a pomáhame si, ako sa len dá. Sponzori sa starajú o politikov, politici o naše zdieranie. A my sa staráme, aby nás bolo z čoho zdierať. Spravodlivo sme si to veru podelili. A teraz zrazu toto. Jedným slovom: krivda.

Smutným faktom je, že ma vlastne ani nemáte odkiaľ odvolať.. Ale ja by som jednoducho oddnes chcel mať problémy pani Bubeníkovej :o)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Muži prišli na to, ako po narodení dieťaťa získať viac peňazí

Ak ide na materskú aj muž, rodina si môže pekne privyrobiť. Veľa ľudí o tom nevie.

KOMENTÁRE

Boj s Ficom už nestačí

Pravica by sa mala zamerať na daňovú politiku a kritiku byrokracie.

SVET

V najväčšom austrálskom zábavnom parku zomreli ľudia

Za tragédiou je zrejme dopravný pás na vodnej atrakcii.


Už ste čítali?