Sejv da Harabin!

Autor: Radovan Bránik | 3.2.2012 o 10:00 | Karma článku: 18,37 | Prečítané:  2067x

Zacháňme Harabina! Pri všetkých tých masových protestoch sa akosi začína zabúdať na tragické osudy malých (chcelo by sa napísať "obyčajných", no akosi sa nedá) a biednych ľudí, ktorých stíha jedna morová rana za druhou. Najprv mu predčasné voľby vzali Žitňanskú, a včera sa akési bezcitné zviera rozhodlo ho celkom doraziť... Zachráňme spoločnými silami Harabína, veľmi vás prosím!

Toto sa predčerom objavilo na chodníku priamo pred najvyšším súdom. Presne na mieste, kde pán malý Najvyšší vystupuje z limuzíny, teda ak práve nepracuje doma... Povážte: ktorá chorá myseľ dokáže vymyslieť také príkorie? Aká zvrátenosť donúti niekoho vymyslieť ten diabolský plán? V akej hlave vôbec mohol vzniknúť také čosi? Koho preboha napadlo chcieť donútiť pána Harabína dívať sa na bohyňu spravodlivosti???

01022012013.jpg

Už včera ráno bolo jasné, že sa pán preceda týrať nenechá. Ten pohľad ním musel otriasť a znechutiť ho, žalúdok sa v ňom musel obracať. Bohyňa spravodlivosti Justitia preň musí predstavovať to, čo červené súkno pre býka. Nešťastný toreador, pozri sa, ako si poskokovia pána precedu umne poradili s tvojim zločinným konaním:

02022012018.jpg

Podľa neoverených správ je pán preceda už z najhoršieho vonku. Justitia dnes pripomína zo všetkého najviac kôpku kokaínu, koho by čosi také neupokojilo? Sadi(ki)stický útok neznámeho teroristu bol úspešne odrazený a ľudia z najvyššieho súdu úspešne prejavujú výtvarné ambície: Harabin je nový slovenský Jackson Pollock a z najvyššieho súdu bude čoskoro nová, toľko žiadaná Kunsthalle. Daniel Krajcer je popri nich úplný babrák :o)

01022012012.jpg

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská: Dlžoby už bránia ľuďom zamestnať sa

Dať druhú šancu zadlženým je v slušnej demokratickej krajine štandardom, myslí si ministerka spravodlivosti (rozhovor).

ŠPORT

Šokoval gestom, hrá sebecky. Ronaldo nadáva spoluhráčom

V španielskej lige dal iba dva góly.

KOMENTÁRE

Fico chce nasadiť Smeru ľudskú tvár. Pre ľudí, či pre svojich?

V štáte, kde páchatelia unikajú pred trestom a politici pre zodpovednosťou?


Už ste čítali?