Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dajte tie Dve Ruky od detí konečne preč! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4

Hodnoť

 

Pán Bránik, budete v tejto téme pokračovať aj ďalej? Som si istá, že by nás všetkých zaujímalo, ako sa situácia ďalej vyvíja, ako dopadli trestné oznámenia a podobne.
 
Hodnoť

 

No a niektoré politické prúdy chcú takéto niečo zavádzať programovo. Myslíte, že gender, LGBTI a pod, patrí do akého ideologického smeru? Je to podobné. Niektorí zelení a neomarxisti chcú dokonca dekriminalizovať incest, zoofíliu a dokonca pedofíliu.

Je to tak, že predčasná sexualizácia je škodlivá a dokonca hovoria o tom ľudia, ktorí prichádzajú do Slobodného vysielača, ktorý ak smiem hádať chcete tak trocha ukázať v zlom svetle, že?
Koniec koncov radej nech sa takíto prejavia, aby sa dali skôr potlačiť ak treba ...

Mám ale aj takéto podozrenie, že fantasmagorické smery nechajú určité politické entity žiť, aby neskôr ťažili z ich škodlivosti, aby mohli ukazovať prstom, že kto im dáva priestor a pod ...

Napríklad Slovansko-árijské védy .... Je to totálny nezmysel, podľa niektorých dokonca nebezpeční, ale nikto z mainstreamu nemá záujmom to popierať ... Kopú jedine do neškodných, alebo dokonca prospešných, ale nie na ich ideologickej strane ....
Ozaj nebezpečných nechajú žiť ako svoje tromfy a aj aby mali proti čomu bojovať, aby si odobrili vlastnú existenciu.
 
Hodnoť

článok je fakt dlhý

ale ešte sa k nemu vrátim. ten človek Štesko potrebuje skúmanie duševného stavu. ked chce mlátiť novorodencov o stenu, postaviť sa pred dav a kosiť.... preto že môže , má tu moc. toho treba rovno zavrieť, to je psypchopat. nie učiteľ
 

nie.

ten clovek Stesko potrebuje byt hodeny do najhorsieho vazenia aby uz nikdy nevidel denne svetlo. Tam si vyskusa z prvej ruky aj to jeho glorifikovane nasilie aj tu skupinovu sexualitu aj vsetko.
 
Hodnoť

 

Prečítala som si všetky Vaše články týkajúce sa tohto prípadu. Ten posledný bol naozaj silná káva a jeho čítanie mi trvalo dlho, lebo som klikala aj na odkazy. Neskôr som z diskusie spustila ďalšie video a z neho som sa dostala k ďalším videám. Keďže som pracovala v školstve s tými najmenšími, teda v materskej škole zaujali ma prednášky s názvom Postavenie muža ženy a dieťaťa v rodine. Rozhodla som sa, že sa tiež v diskusii vyjadrím, ale až keď si ich pozriem.

https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
Možno ani ich pozretie mi nepostačí celkom adekvátne sa vyjadriť, lebo je to naozaj len veľmi málo z toho množstva, čo na internete je.
Musím povedať, že Karimovove prednášky majú v sebe veľa pravdy a súhlasím s mnohými jeho myšlienkami.
Avšak spojenie Aleša Šteska s ním považujem za nešťastné. To práve umožnilo Šteskovi sa rozvíjať nesprávnym smerom a rozvinulo sa všetko jeho negatívne, čo v ňom bolo. To, že na škole pôsobili ešte Empower The Child (Otcovia a deti), Sistema Siberian Cossack, či Together Вмест е Spolu „neškodným hrám“ dali možnosť rozvíjať sa v jeho negatívach.

Karimov v prednáškach hovorí o manipulácii detí rodičmi, ale rovnako on manipuluje účastníkmi prednášky, ktorých vťahuje do svojho systému. Žila som v dobe, kedy sme boli manipulovaní Sovietskym zväzom. Priznám sa, že pre mňa bola táto krajina ako rozprávková :-). Až keď som mala možnosť dostať sa na Ukrajinu a navštíviť ako 16-ročná mestá Ľvov, Kijev a Odesu, pochopila som, že som mala ružové okuliare a história mi odrazu začala byť akási poprekrúcaná.

Som Slovenka, nie som však hrdá na naše Slovensko, lebo je skorupované, je v ňom množstvo neprávosti, štátne orgány, politici sú nedôveryhodní, súdnictvo robí veľa chýb, rezort školstva akoby stál a nešiel dopredu, prípadne sa vymýšľajú veci, ktoré zabíjajú tie už dobré prepracované poctivými pedagógmi, ale nerada vidím, keď sa zavádzajú do neho podobné aktivity.

Vidieť zbrane v rukách detí z videí na ďalších odkazoch je pre mňa nonsens. Áno, spočiatku býva všetko nevinné. Chlapci sa radi hrajú na vojakov, ale dať do ruky skutočnú zbraň, tak to už nie je žiadna sranda. Viem, čo robí s deťmi sledovanie filmov s tematikou streľby, zločinu, smrti. Neraz som mala možnosť vidieť to na ich správaní aj v materskej škole.

Bolo by dobré, keby sme do nášho školstva nezavádzali zvyky z cudzích krajín, radšej nech si rozvíjame svoje ľudové tradície, ktoré sú nám prijateľnejšie a nemiešajme to, čo nám nepatrí.
Karimov nech si jeho učenie rozvíja vo svojej krajine, ak mu to dovolia ľudia. Jeho myšlienky môžu byť akokoľvek dobré, ale vtiahnutie do jeho učenia nás Slovákov zaváňa sektárstvom.
 
Hodnoť

 

Radovan, článok dobrý, poučný, ale kde je sľub, že poviete, ako to bolo s vraždou Janka a Martinky. Nejako uhýbate, žeby ste boli vtedy tárali? To snáď nie. Tešil som sa na odhalenie, lebo však všetci nejak tušíme a vy ste mal mať aj tie oné dôkazy. A kde nič, tu nič. Takže ako? Rád by som sa to konečne dozvedel. Vopred srdečne ďakujem a ostávam s pozdravom.
 

denaturák,

myslím si, že nie je vhodné v tejto diskusii dávať otázky autorovi práve tu. Skúste mu napísať do "Pošlite odkaz blogerovi" na jeho stránke na blogu. Možno dostanete odpoveď.
Ja si myslím, že ak mlčí a ešte stále mlčí, má na to veľký dôvod.
 

zatial

zatial takto: https://www.noviny.sk/slovensk...

plus https://www.etrend.sk/trend-ar...

doporucujem hlavne nasledujuci odsek: "Prípad vyšetruje Národná kriminálna agentúra (NAKA). K podozreniam, ktoré preveruje, nedávno pribudlo ďalšie. Advokát Daniel Lipšic, ktorý pri Technopole zastupuje poškodenú stranu, podal trestné oznámenie na dvoch sudcov Okresného súdu Bratislava I. Mali podľa neho ku krádeži firmy dopomôcť tým, ako rozhodovali.

Navyše, celá vec môže podľa neho presahovať kauzu Technopol. „Toto trestné oznámenie môže súvisieť s trestným konaním pre obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy J. Kuciaka a Martiny Kušnírovej, nakoľko sa novinár aktívne venoval aj takzvanej justičnej mafii,“ uviedol v podnete pre políciu advokát."

cize to, co som pred troma mesiacmi tvrdil a popierali vsetci kuciakovi kolegovia - a sice fakt ze sa aktivne venoval aj justicnej mafii - potvrdil hned prvy advokat, ktory sa mohol zoznamit s obsahom spisu. staci zatial takto? skuste si teraz spomenut, ako na mna vsemozne kydali ludia z medii, a nielen z nich, ktori teraz - s cestnou vynimkou zuzany petkovej, ktora sa mi verejne ospravedlnila za to ze moju verziu bagatelizovala - cusia ako vsi pod chrastou.

a to sme asi tak niekde v polovici.

hm?
 

nepochybovala som

ze vase podozrenie spochybnujuce sudy je vazne, pretoze kazdy vas doposila zverejneny blog (clanok) je zalozeny na podrobnej analyze, podlozeny argumentami a dokazmi - predpokladala som vsak, ze bude velmi tazke to u nas vysetrit, dokazat aj spravodlivo odsudit - ak sa tak nestane mozme byt slusni od rana do rana ale bez spravodlivosti slusnost nie je postavena na vyssom principe mravnosti a moralky
 
Hodnoť

Práve som si prečítala na SME

čl. o reakcii ministerky MK na otázku O. Dostála, súvisiacu s financovaním Slov. brancov či aj o čulej spolupráci Matice slov. s tými udatnými mládencami v mundúroch.
Zároveň som klikla na odkaz k ďalšiemu čl. na tej istej str.
https://komentare.sme.sk/c/208...

No a potom klik na rozhovor s nejakým Jozefom Bačom, miestnym predsedom Matice slov. v Bratislave.
Ten má, čuduj sa svete veľmi čulé vzťahy s ambasádou RF a jeho známi mu vhupli myšlienku zriadiť ruskú ZŠ, samozrejme súkromnú, kt. sídli v budove Stred. zdravot. školy v Petržalke, na Strečnianskej ul.
https://www.ruskaskola.sk/kont...

Táto škola má ambície vychovať a vzdelávať svojich žiakov v duchu priateľstva s RF .
Okrem ambasády RF škola spolupracuje aj s Centrom ruskej vedy a kultúry.
Mňa zaujalo, že aj táto škola v rámci obohacovania žiakov o ruské umenie si vybrala koncert folkovej skupiny ,,Babkiny vnuki", ktorej hudobníci sa radi vracajú k slovan. tradíciám. To by ešte nebolo nič neobvyklé, ale aj títo muzikanti sa obliekajú sem-tam do mundúrov.
Dľa internet. str. školy mali sa zúčastniť ich koncertu zač. júna. priamo v budove školy.
Mne sa nepozdáva to prepojenie J. B. na Maticu a tých junákov od Slov. brancov. Babkiny vnuki vystupovali aj na Dni všeslovanskej vzájomnosti, kde som na jankovom vŕšku, kde som zahliadla zopár brancov.
Ješčo odná pjéseňka od bábuškinych vnukov...
https://www.youtube.com/watch?...https://www.youtube.com/watch?...
 

. . .

tu je ten link na rozhovor s J. B.

https://www.aktuality.sk/clano...
 

Jedna poznámka,

v čl. o reakcii ministerky laššákovej je zmienka, že bol J. B. zbavený funkcie riaditeľa Domu M.S. v Bratislave, zrejme práve kvôli spolupráci s brancami (?)
 

Hrátky, zastieracie manévre

rôznych skupín a podskupín, ako sa dopracovať k peniazom aj pre chlapcov ,, pomáhačov", tzv. ,,vždy pripravených" . Spomínam si, ako sa, tuším v NR. kraji chlapci zapájali do čistenia okolia a zberu odpadu. Do názvu spolku si dajú slová ako napr. ,,obroda", aby evokovali nejaký prerod či čo...
Pre verejnosť si budujú navonok imidž Timurovej družiny, len stačí sa začítať na ich stránkach do ich článkov a plánov a všimnúť si ich ,,pí ár" propagačné letáky, slogany na tričkách a iné ,,suveníry" na predaj a stáňet vsjo jásno.

https://dennikn.sk/blog/115873...
 
Hodnoť

toto je najnechutnejsia vec

co som kedy cital. Akoze kazda individualna skusenost deti spomenuta v tychto clankoch by podla mna mala byt dost na to, aby vyvolala velku kauzu, ze ako to moze ucitel robit, ked bola spomenuta metoda pevneho objatia ci co to bolo, tak som sa vazne cudoval, ako je mozne ze tomu bradatemu ***** uz davno niekto tie jeho dve ruky nezlamal. Vsetko takto dokopy to vlastne vyzera ako organizovana pedofilia s extra krokmi. A samozrejme, ze tam musi byt nejaky rusak....

No a ako je mozne, ze viac ako mesiac po zverejneni tychto blogov z toho stale nie je velka kauza, je uplne mimo mna.
 
Hodnoť

 

Stesko je slusny uchyl, ale v mnohom ma pravdu. Najvacsie masakre robia polovojenske oddiely (vid Arkanovi Tigri). Slovensky Pesi pluk 102 v Bielorusku za druhej svetovej pri protipartizanskych akciach vrazdil civilistov, majuc priklad od vlastneho vysinuteho plukovnika. Japonski rolnicki chlapci, co by za normalnych podmienok neublizili nikomu, zmasakrovali 300,000 cinskych civilistov v Nankingu pretoze.. mohli. Mas zbran a povolenie zabijat: stanfordsky experiment suvix.

Ze mlade zenske to silno taha za muzskym alfa archetypom je zname. Ten trubiroh co postrielal 17 dievcat na strednej je v base zasypavany milostnymi dopismi od vrstovnicok. Dochodkyne na Meciarovych mitingoch je v zriedenej verzii to iste. Mlade Nemky, co sa nevedia dockat cerstvej krvi namiesto svojich vymiskovanych kamaratov.

https://i1.wp.com/nationalecon...
 
Hodnoť

je nanajvýš zaujímavé, že

1. do tejto súkromnej školy chodili detí viacerých, ktorých osobne poznám.
2. Vyskytol sa prípad zbitého žiaka priamo pánom Alešom Š.
3. Mnohí rodičia už z hľadiska výsledkov deti odtiaľ dali preč
4. Na iných školách sú zhrození s úrovňou vedomostí prijatých žiakov z tejto súkromnej školy
5. Pikoška: z fyziky boli v apríli s učivom tam, kde na iných školách mali prebratú látku v novembri..., čiže nedodržaný účebný plán.
6. Problémy prejsť cez prijímačky na strednú školu z tejto súkromnej školy...
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie


 1. Martin Fletcher: Rock For People Home aneb komorně v Hradci Králové 134
 2. Martin Fletcher: Open Air Program – Letos jinak aneb skvělá nálada na Kavčím plácku 123
 3. Martin Fletcher: Vysvědčení v kapse, s námi v Tongu bav se! 120
 4. Ondrej Prostredník: No tak tú Polckovú vyhoďte, keď vám tak vadí! 68
 5. Věra Tepličková: Boris Kollár prezradil tajomstvo súdržnosti koalície 55
 6. Peter Kollega: Zbabelý komunistický diktátor Robert F. odhodil nátelník 47
 7. Július Kovács: Majského, Baštrnákove a Kočnerove deti si užívajú miliónové ukradnuté majetky. Výsmech. 41
 8. Ivan Kotuliak: Niekoľko čísiel prečo sa rozvrat na FIIT nekoná a môj včerajší príhovor pred AS STU 33
 9. Michael Achberger: Väčšina z nás ho má nedostatok. Takto to môžte zmeniť: magnézium 31
 10. Martin Špaček: Chorvátsko? Báť sa? 26

Rebríčky článkov


 1. Martin Žilinčík: Rozdelené Poľsko
 2. Štefan Vidlár: Buchnútý na huavu Záhorák
 3. Július Kovács: Gott nesiaha Krylovi ani po členky. Takže maestro negratulujeme.
 4. Radovan Čipka: Sérioví vrahovia I.: Upír z Niterói
 5. Pavol Dančanin: Marginálie
 6. Štefan Vidlár: Hlasu hlas
 7. Miriam Studeničová: Nešťastie s názvom meditácia
 8. Lukáš Baloga: Vezmú po voľbách do rúk „svet“ demokrati?
 9. Július Kovács: Boris s háremom
 10. Gabo Németh: Modlitba za noc, ktorá rozpráva